KONST / Litografier / Färglitografi 12689089
nr 1268 9089
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vintermotiv. Signerad, numrerad 139/310. Motivet: 22x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:35:29
12/8 18:30:29
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson